DE
CZ
PL
Wondorf
EN

Tiny house - DOMKI MOBILNE WONDORF

WYTRZYMAŁOŚĆ I PIĘKNO STALI W
SERCU TWOJEGO NOWEGO DOMU

Domy o konstrukcji mobilnej, zaprojektowane i zbudowane przy użyciu uprzemysłowionego procesu zainspirowanego przemysłem lotniczym, oferują niespotykaną precyzję, swobodę architektoniczną i efektywność energetyczną. Wytwarzają minimalną ilość odpadów na miejscu budowy, są gotowe na energię Net-Zero i mogą być montowane sprawnie bez specjalistycznych narzędzi.

FUNKCJE I ZALETY DOMÓW MOBILNYCH

Dowolna lokalizacja

Dużą zaletą tego typu budynków jest opcja stawiania ich nawet w przypadku trudnych warunków gruntowych – na skarpach, na gruncie skalistym, podmokłym, piaszczystym.

Pełna mobilność

Można je przesuwać z miejsca na miejsce, oraz także rozbierać i składać ponownie. Bez żadnych problemów można te budynki zwiększać, dostawiając kolejne moduły, unikając na działce bałaganu w formie gruzu, pyłu.

Wiele możliwości

Formalności ograniczone do minimum; proste, oszczędne formy budynków; własna, niedroga przestrzeń mieszkalna; budynek może zmieniać lokalizację, funkcję z np. mieszkalnej na biurową, innymi słowy usługową; gotowe do zamieszkania od zaraz.
Icons made by Good Ware from www.flaticon.com
Icons made by Eucalyp from www.flaticon.com
Icons made by Freepik from www.flaticon.com
Wondorf TINY HOUSE 1
27.4 m2
7.20*2.45*3.95
Wondorf TINY HOUSE 2
20.4 m2
7.20*2.45*3.95
Wondorf TINY HOUSE 3
18.6 m2
2.55*6.10(6.60)*3.95
Wondorf TINY HOUSE 4
13.1 m2
2.55*6.10(6.60)*3.45
Wondorf TINY HOUSE 5
20.4 m2
7.20*2.45*3.95

ZAINSPIRUJ SIĘ NASZYMI DOMAMI MOBILNYMI I ZACZNIJ PLANOWAĆ SWÓJ WŁASNY

Podobnie jak w przypadku zakupu nowego domu, który jest tradycyjnie zbudowany, istnieje możliwość personalizacji produkowanych domów. Obejmuje to materiały wykończeniowe, takie jak szafki lub armatury, można dodać ganek na zewnątrz domu, a nawet kolejny pokój do domu mobilnego.

Jesteśmy dumni z naszych domów mobilnych

Sprawna realizacja

Każde powierzone zadanie wykonujemy z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych jednocześnie doceniając czas klientów, bo doskonale rozumiemy co w dzisiejszych czasach oznacza zasada ,,czas to pieniądz".

Profesjonalna obsługa

Każdy klient jest inny i ma inne oczekiwania, dlatego wywiązujemy się z tego postulatu, aby sprostać każdemu wyzwaniu. Nigdy się nie poddamy. Chcemy, aby zadowolony klient wrócił w przyszłości.
Wieloletnie doświadczenie
Nasze ponad 30-letnie doświadczenie pozwala kompleksowo sprostać nawet największym wymaganiom. Pracujemy kierując się pasją i chęcią tworzenia produktów najwyższej światowej jakości.

NAJSZYBSZY SPOSÓB NA WŁASNY DOM

Domy mobilne Wondorf to najszybszy sposób na własny dom. W większości przypadków w całości budują się w hali produkcyjnej. Na hali powstaje ich konstrukcja, elementy wykończeniowe, a nawet wyposażenie – zgodnie z ustaleniami klienta.

MIEJSCE ZBUDOWANE PRZEZ WYOBRAŹNIĘ

Największa przygoda bierze się z właściwej decyzji. Kiedyś budowa domu była związana z wielką sprawą. Wychodzimy naprzeciw tym ograniczeniom dostarczając gotowe domy, które są porównywalne z domami zbudowanymi w technologii tradycyjnej. Zapraszamy do udziału w personalizacji Twojego przyszłego domu – to jest dokładnie to, o czym marzysz.
Skontaktuj się z nami w sprawie cen i terminów. Nie zapominaj, że mamy indywidualne podejście i zrealizujemy dowolny dom w odpowiedzi na Twoje potrzeby.
Icons made by Eucalyp from www.flaticon.com
Icons made by ultimatearm from www.flaticon.com
Icons made by ultimatearm from www.flaticon.com